Straipsniai, pratimai:
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Pratimas „Linija“

Partneris SPORTO KLUBAS Egidijus Kučinskis

tel.: 8 601 44679
el. paštas: egidijus@grybo7.lt

Pratimas „Linija“ – tai aerobikos treniruočių sistemos dalis, jose naudojami didieji kamuoliai. Šios treniruotės išsiskiria tuo, kad jos yra linksmos, nuotaikingos ir labai efektingos. Jų metu palaikomas pastovus širdies ritmas, dirbama su kamuoliu. Šiose treniruotėse naudojama nuotaikinga muzika, kuri skirta būtent darbui su kamuoliais. Treniruočių metu efektingai deginami riebalai. Kamuolys yra judama atrama, ant jo išsėdėti sudėtinga, tai suteikia treniruotei intensyvumo ir didina giliųjų raumenų darbą.

 

Raumenys, apkraunami pratimo metu: 

Pratimas lavina giliuosius (pusiausvyros) raumenis, dar lavinami: nugaros, pilvo, sėdmenų, šlaunų raumenys. 

Pradinė padėtis: 

Sėdima ant kamuolio, kojos plačiai, pilvas įtrauktas, pačiai nuleisti, pilnas padas į grindis, keliai išlaiko apytiksliai 100 laipsnių kampą, nugara tiesi. Rankos nuleistos šalia, delnais liečiamas kamuolys. 

Judesys: 

Spyruokliuojam, vienas – spyruokliuojam pradinėje padėtys, du – tiesiam ranką ir koją vienu metų (ranka ir koja tiesiamos priešingos), galūnės tiesios. Trys – grįžtam į pradinę padėtį ir spyruokliuojam. Keturi kartojam pratimą kita ranka kita koja.  

Kvėpavimas: 

Vienodas, tolygus, nesulaikykite kvėpavimo. 

Ypatumai: 

Atliekant šį pratimą treniruotės metu jis suteikia treniruotei intensyvumo, linksmumo. Atramos taškas tampa dar labiau nestabilesnis, todėl intensyvumas padidėja.


Balsavimas

Žiūrėta: 9810   |   Balsų: 12   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345


Komentarai

Kolkas komentarų nėra. Būk pirmas!

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !