Straipsniai, pratimai:
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kvėpavimą stiprinantis pratimas

Partneris SPORTO KLUBAS Egidijus Kučinskis

tel.: 8 601 44679
el. paštas: egidijus@grybo7.lt

Kad sustiprėtų kvėpavime dalyvaujantys raumenys ir rečiau kamuotų dusulio priepuoliai, reikia kasdien bent 5 minutes daryti šiuos kvėpavimą stiprinantį pratimus. 

Pradinė padėtis: 

Atsisėsti ant kėdės, ištiesinti nugarą, kojas pastatyti pečių plotyje. 

Kvėpavimas: 

Įkvėpkite pro nosį, 1 sekundę palūkėkite ir vėl iškvėpkite pro nosį. Kiekvieną kartą įkvėpus orą sulaikykite 1-2 sekundėmis ilgiau. Po to darykite kitą pratimą, pailginantį iškvėpimo laiką: iškvepiant orą, iš pradžių reikia dažnai tarti garsą “a” arba “u”, o po keleto minučių - garsus “š”, “ž” ar “z”. 


Balsavimas

Žiūrėta: 14468   |   Balsų: 25   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345


Komentarai

2015-04-12 tai manau daryk stangos sdampiua ivariom padetim pradedant zemyn galva baigiant kampu ir lygegretes sis pratimas tikrai geras pats darau tai ir patariu kitiem nepamirst sio pratimo bet idomu kodel nenor hanteliu kelnot tai taip pat geri pratimai ir netgi daug saugiau jei saleje lieki vienas hantelius jei neiskelsi bet kada lengvai juos numesi i sali o su stanga vienam dirbant reikia atsargiau ://iydnldqzgf.com [url=://eyofxqryazq.com]eyofxqryazq[/url] [link=://ejmknem.com]ejmknem[/link]
by tai manau daryk stangos sdampiua ivariom padetim pradedant zemyn galva baigiant kampu ir lygegretes sis pratimas tikrai geras pats darau tai ir patariu kitiem nepamirst sio pratimo bet idomu kodel nenor hanteliu kelnot tai taip pat geri pratimai ir netgi
2015-04-11 That really caruptes the spirit of it. Thanks for posting.
by That really caruptes the spirit of it. Thanks for posting.
2015-03-17 Atmestinai paruosta medziaga. Bent jau patys pabandykit ka priraset, pamatysit kokias kvailystes publikuojat.
by Liutauras
2014-04-28 Kaip daryti tuos garsus, jei kvepuoji pro nosi?
by ?

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !