Straipsniai, pratimai:
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Sąnarių mankšta darbe

Partneris SPORTO KLUBAS Egidijus Kučinskis

tel.: 8 601 44679
el. paštas: egidijus@grybo7.lt

Kad darbe gerai jaustumėtės iki pat darbo dienos pabaigos pristatome sveikus ir naudingus sąnarių mankštos pratimus. Juos rekomenduojame atlikti tiesiog biure per pietų pertrauką, o esant galimybei ir dažniau. Juos galite derinti su tempimo pratimais.

Liemens pratimai: 

1)      Atsistoję pastatykite kojas šiek tiek plačiau pečių pločio. Nejudindami dubens, sukite liemeniu ratus pagal laikrodžio rodyklę ir prieš ją. Atlikite po 3-5 ratus į kiekvieną pusę.

2)      Stovėkite tiesiai. Pastatykite kojas šiek tiek plačiau pečių pločio. Nejudindami pečių, sukite dubeniu ratus pagal laikrodžio rodyklę ir prieš ją. Atlikite po 3-5 ratus į kiekvieną pusę.

3)      Stovėkite tiesiai. Pastatykite kojas šiek tiek plačiau pečių pločio. Laikydami sulenktas prieš save  rankas pasisukite kiek galite pasisukti be perdėtų pastangų į vieną pusę, po to – į kitą pusę. Atlikite po 3-5 judesius į kiekvieną pusę. 

 

Kaklo pratimai: 

1)      Stovėkite tiesiai. Kojos pečių plotyje. Sukite galvą ratu pagal laikrodžio rodyklę ir prieš ją. Sukite tokiu ratu, kuris jums yra komfortabilus. Nebandykite atlikti pratimo kuo platesne amplitude. Visi judesiai turi būti komfortabilūs. Atlikite po 3-5 judesius į kiekvieną pusę. 

Pečių juostos pratimai: 

1)      Stovėkite tiesiai. Kojos pečių plotyje. Kelkite pečius link ausų. Atlikite 3-5 judesius.

2)      Stovėkite tiesiai. Kojos pečių plotyje. Sukite pečius ratu pirmyn, po to – atgal. Atlikite po 3-5 judesius į kiekvieną pusę.

3)      Stovėkite tiesiai. Kojos šiek tiek plačiau pečių pločio. Sukite rankas per pečių sąnarius vis labiau platėjančiu ratu pirmyn, po to – atgal (tarsi ranka brėžtumėte spiralę). Atlikite po 3-5 judesius į kiekvieną pusę. 

Rankų pratimai: 

1) Stovėkite tiesiai. Kojos pečių plotyje. Ištieskite rankas į šalis. Sukite jas per alkūnes į vieną pusę, po to – į kitą. Atlikite po 3-5 judesius į kiekvieną pusę.

2) Stovėkite tiesiai. Kojos pečių plotyje. Ištieskite rankas į šalis. Sukite jas per riešus į vieną pusę, po to – į kitą. Atlikite po 3-5 judesius į kiekvieną pusę.

3) Stipriai sugniaužkite pirštus į kumštį. Pakartokite judesį 3-5 kartus. 

Kojų pratimai: 

1)      Stovėdami ant vienos kojos (galite prisilaikyti rankas už kėdės atlošo) sukite sulenktą per kelį koją ratu į vieną pusę, po to – į kitą. Atlikite po 3-5 judesius į kiekvieną pusę.

2)      Atsistokite siaurai, kad viena pėda būtų prie kitos. Pritūpkite ir atsiremkite delnais į kelius. Sukite kelius ratu į vieną pusę, po to – į kitą. Atlikite po 3-5 judesius į kiekvieną pusę.

3)      Pastatykite kojas pečių plotyje. Pritūpkite ir atsiremkite delnais į kelius. Sukite kelius į vidų, po to – į išorę. Atlikite po 3-5 judesius į kiekvieną pusę.

4)      Pastatykite vieną koją truputį už savęs. Užpakalinė koja į grindis remiasi tik pirštais, kulnas pakeltas. Sukite kulną ratu į vieną pusę, po to – į kitą. Tą patį pakartokite su kita pėda. Atlikite po 3-5 judesius su kiekviena pėda. 

Štai tokia trumpa, bet efektyvi mankštelė. Per pietų pertrauką ją galite daryti visą. Jei atliksite šiuos pratimus laikydamiesi nurodymų, ne tik savijauta bus geresnė, bet ir jūsų darbingumas taip pat.

 


Balsavimas

Žiūrėta: 14899   |   Balsų: 23   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345


Komentarai

2015-04-11 I'm out of league here. Too much brain power on dipyals!
by I'm out of league here. Too much brain power on dipyals!

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !